Reference

Všechny naše systémy - Eventito, Networkuj i Notee - jsme vždy rozvíjeli především na základě podnětů od našich uživatelů, kteří jsou pro nás tím nejdůležitějším hnacím motorem při vývoji. Proto si nesmírně vážíme a zakládáme si na osobních referencí.

Klientská podpora je nejdůležitějším bodem každé společnosti. Proto si vážím dokonalé symfonie v podání celého týmu SparkTECH. Od představení systému, zpracování požadavků na míru zákazníka až po servisní pomoc, která musí být okamžitá a zároveň pochopitelná pro druhou stranu. Pokud se obrátíte na společnost SparkTECH - spolupráce bude sehraná do poslední noty. Pro naši společnost je tak realizace eventů dvojnásobnou radostí, děkuji Vám!
Kristýna Kosatíková - Marketing Professional, CompuGroup Medical Česká republika, s.r.o.

Příprava jakékoliv akce je vždy spojena s velkou a časově náročnou administrativou. Od zasílání emailů, připomínek akcí, evidování přihlášených, zasílání faktur až po posílání finálních informací. Systém Networkuj, resp. Eventito který už druhým rokem na všechny pořádané akce pro podnikatele používáme, vše velmi usnadňuje. Kromě obrovské úspory času, snadné evidence a jednoduchosti systému (zvládne to opravdu každý i ne moc technicky nadaní jedinci, jako jsem například já), také oceňuji profesionální a proklientský přístup Petra Kašáka a celého týmu. Nic není problém a vše je rychle řešeno. Velmi doporučuji všem, kteří se chtějí zabývat akcemi a ne administrativou.
Alena Ratajová - ředitelka spolku Fenomén značky, z.s. – www.fenomenznacky.cz

… jednoho dne i ta nejsofistikovanější excelovská tabulka přestane stačit vašim datům. Stojíte před rozhodnutím: využít nějaké dostupné řešení; nechat si vyrobit „hračku“ na míru!? Komu záleží na klientech, organizuje a pořádá setkání klientů a návštěvníků, udělal před více něž 2 roky správné rozhodnutí! Rozhodnutí se jmenovalo Networkuj. Báječný nástroj, rychlý, efektivní, přesný. A hlavně neomylný. Kolikrát jsem neodeslal včas pozvánku, špatně potvrdil místo…. S Networkuj to nešlo. Chytrý systém mne vždy pronásledoval až do momentu, kdy všechno bylo perfektní. Je prostě na něj spoleh! Ale vše se vyvíjí: proto s netrpělivostí očekáváme ještě lepšího a příjemnějšího sluhu Eventito. Už jen to, co jsem viděl, předčilo má očekávání! A to jsme spolu ještě nezačali pracovat…… Neváhejte, pusťte se do své práce s Eventitem.
Michal Hanousek - NEGOTIUM s.r.o. (www.negotium.eu)

Eventito je velmi dobrá SW aplikace, která mi pomáhá organizovat networkingová „ICA Setkání“. Eventito mi šetří mnoho času. Jeho používání je jasné a přehledné. Nadšený jsem z profesionálního a zároveň milého přístupu Petra Kašáka. Kdykoliv něco potřebuji vysvětlit nebo pomoci, vždy tu je pro mě. Rychle a srozumitelně reaguje na vše, co potřebuji. Důležitá je pro mě i přidaná hodnota společnosti SparkTECH s.r.o.. Tato společnost dává možnost propagovat mé akce prostřednictvím jejich webu. Zároveň se zde snadno dozvím o dalších zajímavých akcích, které Eventito podporuje. A je jich již celá řada! Přeji kolektivu společnosti SparkTECH s.r.o. mnoho dalších úspěchů!
Tomáš Havrda - Managing Partner - Komunitní Podnikatelský Akcelerátor ICA